Kiekrz to wieś w województwie wielkopolskim, znajdująca się w gminie Rokietnica. W tej miejscowości znajduje się przepiękny klasztor Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, dawniej cmentarzysko z epoki brązu i żelaza. Do czego zmierzamy? Do problemu, z którym może borykać się każdy przy remontach, odnawianiu historii i rozwoju jak w przypadku zabytków Kiekrza – mianowicie chodzi o gruz. Możliwe, że nie wiedzą Państwo jak w sposób szybko i legalnie wywieźć gruz z posesji czy placu budowy. Otóż nic prostszego. Jeden telefon do naszej firmy i jesteśmy na miejscu w wyznaczonym przez Państwa terminie.

Nasze usługi

Nasza dyspozycyjność jest naprawdę na najwyższym poziomie, tak jak i nasze umiejętności oraz wymagania wobec samych siebie i tego co robimy. Zapewniamy duży wybór kontenerów także pod względem ich wielkości – dzięki temu możemy zapewnić tani kontener na gruz. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który rzetelnie wykonuje swoją pracę. Z korzyścią dla każdego z klientów, dzięki naszej własnej instalacji do przetwarzania odpadów, jesteśmy w stanie maksymalnie zminimalizować wydatki.

  1. Szybki i legalny wywóz śmieci
  2. Duży wybór kontenerów
  3. Profesjonalna obsługa
  4. Minimalizacja wydatków dzięki własnej instalacji przetwarzania odpadów

Dodatkowe korzyści wywozu śmieci z nami

Jest to nasz atut, to z pewnością – jak wywóz gruzu w Kiekrzu, to tylko w SKIP. Niska cena przy świetnej obsłudze sprawdzonej przez wielu ciągle powracających do nas klientów. Należy także wspomnieć o rozwiązaniach charakterystycznych dla naszej firmy jak np. pojazdy typu multicar oraz możliwość udostępnienia rękawa do gruzu.

  • Pojazdy typu multicar
  • Możliwość udostępnienia rękawa do gruzu
  • Szybkie podstawienie kontenera w określone miejsce
  • Profesjonalna obsługa
  • Konkurencyjne ceny

Zadzwoń, zamów kontener, a błyskawicznie podstawimy go w określone miejsce! Zamów już teraz tani kontener na gruz i odpady, a niebawem w Kiekrzu pojawi się nasz pracownik, który już do Ciebie jedzie podstawić zamówiony tani kontener na gruz. Oferujemy także usługi związane z wywozem śmieci, wywozem odpadów, odpadami komunalnymi, odpadami zmieszanymi, odpadami zielonymi, odpadami wielkogabarytowymi oraz wynajmem kontenera na śmieci.

Zadzwoń i zamów kontener na śmieci Kiekrz
618 218 162

Wywóz gruzu Kiekrz

zamów kontener online
Praca kierowca Poznań
praca kierowca kategoria C Poznań