Umożliwiamy wynajem kontenerów na śmieci w Poznaniu o zróżnicowanej wielkości oraz pojemności. Wybór odpowiedniego modelu pozwala na zrealizowanie zamierzonych celów przy ograniczeniu kosztów do minimum. Rezerwacja zbiornika o zbyt małej pojemności będzie wymagała zwiększenia częstotliwości wywozu gruzu i odpadów, a tym samym utrudni prace remontowe, budowlane lub porządkowe. Wybór zbyt dużego pojemnika wygeneruje wyższe koszty inwestycji.

W naszej ofercie znajdują się kontenery na wywóz odpadów o pojemności od 1,7 m3 do 40,0 m3. Każdy z tych zbiorników został wykonany z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu może być wykorzystywany zarówno przy wywozie worków na śmieci, jak również i gruzu budowlanego. Ponadto – poniżej zamieszczamy orientacyjne przeznaczenie naszych tanich kontenerów, dzięki czemu będzie Państwu łatwiej podjąć decyzję dotyczącą wynajęcia tego właściwego – dostosowanego swoją pojemnością do charakteru przeprowadzanych prac oraz objętości i wagi odpadów wymagających wywiezienia.

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą mogą się Państwo kontaktować z nami bezpośrednio.

Jak dobrać pojemność?

 • Mały kontener na wywóz śmieci 1,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 25 tradycyjnych worków na śmieci. Zalecany przy niewielkich pracach remontowych bądź w ogrodzie. Sprawdza się do wywozu odpadów zielonych.
 • Średni kontener na wywóz odpadów 2,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 35 tradycyjnych worków na śmieci. Niewielka pojemność sprawia, że zalecany jest głównie dla klientów indywidualnych przy niedużych pracach budowlanych, remontowych – w domu i ogrodzie. Służy do wywozu ceramiki, zerwanych płyt chodnikowych, gałęzi lub ziemi.
 • Kontener na wywóz śmieci 3,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 50 tradycyjnych worków na śmieci. Dedykowany do wykorzystania przy niedużych pracach remontowych i budowlanych. Stosowany do utylizacji materiałów sypkich, odpadów zielonych, gruzu.
 • Kontener na wywóz ciężkich odpadów 6,0 m3 – możliwe jest umieszczenie około 110 tradycyjnych worków na śmieci. Optymalna wielkość dla służb miejskich i porządkowych. Sprawdza się bardzo dobrze przy wywozie odpadów o większej wadze. Nadaje się do transportu gruzu.
 • Duży kontener na wywóz mieszanych odpadów 8,0 m3 – możliwe jest umieszczenie około 140 tradycyjnych worków na śmieci. Kontener na śmieci dedykowany raczej dla inwestorów i deweloperów. Dedykowany do wykorzystania na placach budowy.
 • Kontener na wywóz lekkich śmieci 14,0 m3 – możliwe jest umieszczenie około 260 tradycyjnych worków na śmieci. Jest to rozwiązanie dedykowane dla osób prywatnych oraz firm budowlanych, wykonujących nieduże zlecenia. Pozwala na wywóz śmieci i odpadów powstałych w trakcie prac remontowych i budowlanych.
 • Kontener na wywóz gabarytów 40,0 m3 – możliwe jest umieszczenie około 800 tradycyjnych worków na śmieci. Największy z naszych kontenerów przeznaczony jest na duże place budowy. Umożliwia składowanie i wywóz lekkich śmieci oraz mieszanych odpadów pobudowanych i poremontowych, a także wielkogabarytowych.

Dokonując wyboru konkretnego zbiornika, zachęcamy do tego, by kierować się dwoma podstawowymi kryteriami. Pierwszym jest konstrukcja – w tym zakresie oferujemy pojemniki odkryte i zakryte. Drugim natomiast jest pojemność, która jest głównym wyznacznikiem ceny wynajmu kontenerów na śmieci – dysponujemy zbiornikami od 1,7 m3 do 40,0 m3.

Zapewniamy najtańszy wywóz śmieci i odpadów poremontowych oraz pobudowanych w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Stosujemy w naszej codziennej praktyce także zasady ekologii. Umożliwiamy wynajem kontenerów w ramach jednorazowej usługi „na telefon” lub „na e-mail”, w celu:

 • Wywozu odpadów budowlanych i poremontowych
 • Recyklingu gruzu, minerałów, betonu, złomu
 • Odbioru odpadów wielkogabarytowych, mebli, elektrośmieci
 • Utylizacji ziemi, liści, gałęzi, gliny
 • Recyklingu armatury, tynków, ceramiki, dachówek
 • Odbioru silikatu, nidy gips oraz siporeksu
 • Wywozu styropianu, papy, tynku

Przyjmujemy zlecenia z Poznania i okolicy.

zamów kontener online