Wywóz odpadów zielonych

W zakresie wywozu odpadów zielonych obsługujemy cały Poznań oraz wszystkie okoliczne miejscowości, odbierając od Państwa skoszone trawy, liście, a także krzewy czy drzewa. Profesjonalnie i szybko odbierzemy od Państwa wszelkie odpady zielone. Posiadamy niezbędne pozwolenia, mogą być Państwo pewni tego, że odpady trafią w odpowiednie miejsce.

Szeroki wybór kontenerów pozwala na dobór rozwiązania zgodnie z indywidualnymi preferencjami, potrzebami oraz możliwościami naszych Klientów. Pojemniki z powodzeniem można zastosować w pojazdach typu „hak” i „bramowiec”.

wywóz odpadów zielonych poznań

Wywóz odpadów ogrodowych w Poznaniu

Z naszej propozycji korzystają także osoby dysponujące zestawem, składającym się z ciągnika siodłowego oraz naczepy do przewozu kontenerów. W zależności od potrzeb oraz pojemności zbiorników udostępniamy pojazdy przed okres od 3 do 7 dni.

Możemy Państwu zagwarantować szybki i bezproblemowy wywóz odpadów zielonych na terenie całego Poznania oraz wszystkich okolicznych miejscowości. Odpady zielony mogą stanowić duży problem, gdy zalegają liście, trawy. Warto zadbać o ich systematyczny wywóz. Odpady ogrodowe wywozimy sprawnie w kontenerach. Dysponujemy wieloma różnymi pojemnościami kontenerów. Dzięki dużemu zróżnicowaniu, możemy zapewnić możliwie najniższy koszt usługi. Kontenery na trawę i liście dostarczamy błyskawicznie – dysponujemy pojazdami typu Multicar, które podstawią Państwu kontenery na odpady ogrodowe w najbardziej dogodne miejsce, aby porządkowanie przestrzeni mogło odbywać się bez problemu i bardzo sprawnie. Najtańsze kontenery na trawę i liście w Poznaniu i okolicach – tylko u nas!