Skontaktuj się z nami: SKIP Żwawiak Sp.j.
ul. Syrenia 7, 61-017 Poznań, woj. wielkopolskie,
61 82 18 162, NIP: 972-122-59-75

Wywóz gruzu, ziemi oraz odpadów zielonych

Wywóz gruzu w Poznaniu i okolicach to nasza domena. Można zlecić nam także wywóz ziemi, gliny oraz wszelkich odpadów zielonych.

 

Jako profesjonaliści zapewniamy wsparcie w zakresie usuwania odpadów na różnych etapach budowy i remontów inwestycji. Flagową usługą naszego przedsiębiorstwa jest wywóz gruzu i odpadów budowlanych oraz poremontowych.

Wywóz gruzu w Poznaniu i okolicach

Posiadamy własne pojazdy specjalistyczne oraz kontenery w bardzo szerokim zakresie do wyboru. Umożliwiamy rezerwację telefoniczną oraz mailową kontenerów o pojemności: 1,7 m3; 2,7 m3; 3,7 m3; 6,0 m3; 8,0 m3; 14,0 m3; 16,0 m3; 33,0 m3; 42,0 m3. Ich specjalna konstrukcja pozwala na transport śmieci lekkich oraz ciężkich, tj.:

 • gruz,
 • odpady poremontowe,
 • odpady wielkogabarytowe,
 • stare płytki, tynki, ceramika, dachówki,
 • styropian i papa,
 • stare meble i elementy wyposażenia wnętrz,
 • ziemia, trawy, liści, gałęzi- wywóz odpadów zielonych.

Wywóz ziemi, gliny

Aby sprostać Państwa wysokim wymaganiom, w naszej ofercie jest także wywóz ziemi, gliny wywrotkami o dużej pojemności. Jesteśmy w stanie odebrać od Państwa i wywieźć duże ilości ziemi, czy gliny/piasku.

Wywóz odpadów zielonych

W zakresie wywozu odpadów zielonych obsługujemy cały Poznań oraz wszystkie okoliczne miejscowości, odbierając od Państwa skoszone trawy, liście, a także krzewy czy drzewa. Profesjonalnie i szybko odbierzemy od Państwa wszelkie odpady zielone. Posiadamy niezbędne pozwolenia, mogą być Państwo pewni tego, że odpady trafią w odpowiednie miejsce.


 

Szeroki wybór kontenerów pozwala na dobór rozwiązania zgodnie z indywidualnymi preferencjami, potrzebami oraz możliwościami naszych Klientów. Pojemniki z powodzeniem można zastosować w pojazdach typu „hak” i „bramowiec”.

 

Z naszej propozycji korzystają także osoby dysponujące zestawem, składającym się z ciągnika siodłowego oraz naczepy do przewozu kontenerów. W zależności od potrzeb oraz pojemności zbiorników udostępniamy pojazdy przed okres od 3 do 7 dni.

 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z terenu Poznania i okolic.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zajmujemy się wywozem gruzu i odpadów od wielu lat. Zdobyliśmy w tym czasie ogromne doświadczenie, które pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nie jest to jedyna zaleta przemawiająca za korzystaniem z naszej pomocy. Warto zainteresować się naszą ofertą, ponieważ:

 • umożliwiamy rezerwację telefoniczną i mailową,
 • dysponujemy bogatym wyborem kontenerów,
 • posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów,
 • podstawiamy pojemnik w możliwie krótkim czasie,
 • dostosowujemy okres użytkowania do potrzeb Klientów,
 • docieramy do trudno dostępnych lokalizacji,
 • poddajemy śmieci recyklingowi,
 • ustalamy ceny indywidualnie.
Nasi Klienci napisali o nas:

Wywóz gruzu Poznań
SKIP Odpady Opinie o SKIP Odpady ocenia SKIP Odpady na
5/ 5 gwiazdek
Współpracuję z SKIP Odpady już dłuższy czas. Zawsze są terminowi, obsługa na najwyższym poziomie. Ceny także są dla mnie atrakcyjne. Korzystam z wywozu gruzu w kontenerach.


Wywóz gruzu Poznań
SKIP Odpady Opinie o SKIP Odpady ocenia SKIP Odpady na
5/ 5 gwiazdek
Zadzwoniłem do kilku firm, a w końcu trafiłem do SKIP Odpady - obsługa bardzo miła i uczynna. Podpowiedzieli jaki wybrać kontener na gruz. Dalej wszystko poszło bardzo szybko. Zdecydowanie warto skorzystać z usług tej firmy.


Wywóz gruzu Poznań
SKIP Odpady Opinie o SKIP Odpady ocenia SKIP Odpady na
5/ 5 gwiazdek
Nie znałam się na tym, jak wygląda taki proces wywozu gruzu. Wszystko zostało wyjaśnione i sprawnie zrealizowane. Jestem usatysfackjonowana z przebiegu realizacji. Polecam tę firmę! 

Chętnie udzielamy dodatkowych informacji oraz odpowiadamy na pytania. Zachęcamy do podjęcia kontaktu

Zadzwoń lub napisz:

kom. 511-18-18-18, tel. 61 82 18 16, e-mail: zlecenia@skipgroup.pl