Skontaktuj się z nami: SKIP Żwawiak Sp.j.
ul. Syrenia 7, 61-017 Poznań, woj. wielkopolskie,
61 82 18 162, NIP: 972-122-59-75

Kontenery na gruz

Umożliwiamy wynajem kontenerów o zróżnicowanej wielkości oraz pojemności. Wybór odpowiedniego modelu pozwala na zrealizowanie zamierzonych celów przy ograniczeniu kosztów do minimum. Rezerwacja zbiornika o zbyt małej pojemności będzie wymagała zwiększenia częstotliwości wywozu gruzu i odpadów, a tym samym utrudni prace remontowe, budowlane lub porządkowe. Wybór zbyt dużego pojemnika wygeneruje wyższe koszty inwestycji.

 

W naszej ofercie znajdują się kontenery odkryte o pojemności od 1,7 m3 do 42,0 m3. Każdy z tych zbiorników został wykonany z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu może być wykorzystywany zarówno przy wywozie worków na śmieci, jak również i gruzu pobudowlanego. Ponadto – poniżej zamieszczamy orientacyjne przeznaczenie naszych kontenerów, dzięki czemu będzie Państwu łatwiej podjąć decyzję dotyczącą wynajęcia tego właściwego – dostosowanego swoją pojemnością do charakteru przeprowadzanych prac oraz objętości i wagi odpadów wymagających wywiezienia.

 

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą mogą się Państwo kontaktować z nami bezpośrednio.

 

Zadzwoń lub napisz:

kom. 511-18-18-18, tel. 61 82 18 16, e-mail: zlecenia@skipgroup.pl

 

Jak dobrać pojemność?

 • Kontener na gruz 1,7m3

  1,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 25 tradycyjnych worków na śmieci. Zalecany przy niewielkich pracach remontowych bądź w ogrodzie. Sprawdza się do gromadzenia np. odpadów zielonych.

 • Kontener na gruz 2,7m3

  2,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 35 tradycyjnych worków na śmieci. Niewielka pojemność sprawia, że zalecany jest głównie dla klientów indywidualnych przy niedużych pracach budowlanych, remontowych – w domu i ogrodzie. Można przechowywać obtłuczone płytki i ceramikę, zerwane płyty chodnikowe, gałęzie, ziemię.

 • Kontener na gruz 3,7m3

  3,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 50 tradycyjnych worków na śmieci. Dedykowany do wykorzystania przy niedużych pracach remontowych i budowlanych. Stosowany do składowania materiałów sypkich, odpadów zielonych, gruzu.

 • Kontener na gruz 6m3

  6,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 110 tradycyjnych worków na śmieci. Optymalna wielkość dla służ miejskich i porządkowych. Sprawdza się bardzo dobrze przy składowaniu odpadów komunalnych. Nadaje się do transportu gruzu.

 • Kontener na gruz 8m3

  8,0 m3 – możliwe jest umieszczenie około 140 tradycyjnych worków na śmieci. Kontener dedykowany raczej dla inwestorów indywidualnych. Dedykowany do wykorzystania przy pracach budowlanych oraz remontowych, a także porządkowych wokół domu.

 • Kontener na gruz 14m3

  14,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 260 tradycyjnych worków na śmieci. Jest to rozwiązanie dedykowane dla osób prywatnych oraz firm budowlanych, wykonujących nieduże zlecenia. Pozwala na wywóz gruzu i odpadów powstałych w trakcie prac remontowych i budowlanych.

 • Kontener na gruz 16m3

  16,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 300 tradycyjnych worków na śmieci. Optymalna wielkość kontenera daje szansę na bezpieczne składowanie materiałów i ich wywóz. Nadaje się dla klientów indywidualnych i firm prowadzących prace budowlane i remontowe niewielkich obiektów.

 • Kontener na gruz 33m3

  33,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 640 tradycyjnych worków na śmieci. Duża pojemność pozwala na wykorzystanie na placach budowy. Można składować w nim odpady pobudowlane i poremontowe, a także stare meble, tynki, gruz, itp.

 • Kontener na gruz 42m3

  42,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 820 tradycyjnych worków na śmieci. Największy z naszych kontenerów przeznaczony jest na duże place budowy. Umożliwia składowanie i wywóz gruzu oraz odpadów pobudowanych i poremontowych, a także wielkogabarytowych.

Dokonując wyboru konkretnego zbiornika, zachęcamy do tego, by kierować się dwoma podstawowymi kryteriami. Pierwszym jest konstrukcja – w tym zakresie oferujemy kontenery odkryte i zakryte. Drugim natomiast jest pojemność – dysponujemy zbiornikami od 1,7 m3 do 42,0 m3.

Dysponujemy także możliwością załadunku dźwigiem HDS.

Zapewniamy wywóz gruzu i odpadów poremontowych oraz pobudowanych w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Stosujemy w naszej codziennej praktyce także zasady ekologii. Umożliwiamy wynajem kontenerów w ramach jednorazowej usługi „na telefon” lub „na e-mail”, w celu wywozu:

 •     odpadów pobudowlanych i poremontowych
 •     gruzu
 •     odpadów wielkogabarytowych (szafek, tapczanów, starych mebli)
 •     ziemi, liści, gałęzi
 •     starych płytek, tynków, ceramiki, dachówek
 •     papy, nidy gips oraz siporeksu
 •     styropianu

Przyjmujemy zlecenia z Poznania i okolicy.