Skontaktuj się z nami: SKIP Żwawiak Sp.j.
ul. Syrenia 7, 61-017 Poznań, woj. wielkopolskie,
61 82 18 162, NIP: 972-122-59-75

Kontenery na gruz

Umożliwiamy wynajem kontenerów o zróżnicowanej wielkości oraz pojemności. Wybór odpowiedniego modelu pozwala na zrealizowanie zamierzonych celów przy ograniczeniu kosztów do minimum. Rezerwacja zbiornika o zbyt małej pojemności będzie wymagała zwiększenia częstotliwości wywozu gruzu i odpadów, a tym samym utrudni prace remontowe, budowlane lub porządkowe. Wybór zbyt dużego pojemnika wygeneruje wyższe koszty inwestycji.

 

W naszej ofercie znajdują się kontenery odkryte o pojemności od 1,7 m3 do 42,0 m3. Każdy z tych zbiorników został wykonany z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu może być wykorzystywany zarówno przy wywozie worków na śmieci, jak również i gruzu pobudowlanego. Ponadto – poniżej zamieszczamy orientacyjne przeznaczenie naszych kontenerów, dzięki czemu będzie Państwu łatwiej podjąć decyzję dotyczącą wynajęcia tego właściwego – dostosowanego swoją pojemnością do charakteru przeprowadzanych prac oraz objętości i wagi odpadów wymagających wywiezienia.

 

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą mogą się Państwo kontaktować z nami bezpośrednio.

 

Zadzwoń lub napisz:

kom. 511-18-18-18, tel. 61 82 18 16, e-mail: zlecenia@skipgroup.pl

 

Jak dobrać pojemność?

 • 1,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 25 tradycyjnych worków na śmieci. Zalecany przy niewielkich pracach remontowych bądź w ogrodzie. Sprawdza się do gromadzenia np. odpadów zielonych.

 • 2,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 35 tradycyjnych worków na śmieci. Niewielka pojemność sprawia, że zalecany jest głównie dla klientów indywidualnych przy niedużych pracach budowlanych, remontowych – w domu i ogrodzie. Można przechowywać obtłuczone płytki i ceramikę, zerwane płyty chodnikowe, gałęzie, ziemię.

 • 3,7 m3 – możliwe jest umieszczenie około 50 tradycyjnych worków na śmieci. Dedykowany do wykorzystania przy niedużych pracach remontowych i budowlanych. Stosowany do składowania materiałów sypkich, odpadów zielonych, gruzu.

 • 6,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 110 tradycyjnych worków na śmieci. Optymalna wielkość dla służ miejskich i porządkowych. Sprawdza się bardzo dobrze przy składowaniu odpadów komunalnych. Nadaje się do transportu gruzu.

 • 8,0 m3 – możliwe jest umieszczenie około 140 tradycyjnych worków na śmieci. Kontener dedykowany raczej dla inwestorów indywidualnych. Dedykowany do wykorzystania przy pracach budowlanych oraz remontowych, a także porządkowych wokół domu.

 • 14,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 260 tradycyjnych worków na śmieci. Jest to rozwiązanie dedykowane dla osób prywatnych oraz firm budowlanych, wykonujących nieduże zlecenia. Pozwala na wywóz gruzu i odpadów powstałych w trakcie prac remontowych i budowlanych.

 • 16,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 300 tradycyjnych worków na śmieci. Optymalna wielkość kontenera daje szansę na bezpieczne składowanie materiałów i ich wywóz. Nadaje się dla klientów indywidualnych i firm prowadzących prace budowlane i remontowe niewielkich obiektów.

 • 33,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 640 tradycyjnych worków na śmieci. Duża pojemność pozwala na wykorzystanie na placach budowy. Można składować w nim odpady pobudowlane i poremontowe, a także stare meble, tynki, gruz, itp.

 • 42,0 m3– możliwe jest umieszczenie około 820 tradycyjnych worków na śmieci. Największy z naszych kontenerów przeznaczony jest na duże place budowy. Umożliwia składowanie i wywóz gruzu oraz odpadów pobudowanych i poremontowych, a także wielkogabarytowych.

Dokonując wyboru konkretnego zbiornika, zachęcamy do tego, by kierować się dwoma podstawowymi kryteriami. Pierwszym jest konstrukcja – w tym zakresie oferujemy kontenery odkryte i zakryte. Drugim natomiast jest pojemność – dysponujemy zbiornikami od 1,7 m3 do 42,0 m3.

Dysponujemy także możliwością załadunku dźwigiem HDS.

Zapewniamy wywóz gruzu i odpadów poremontowych oraz pobudowanych w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Stosujemy w naszej codziennej praktyce także zasady ekologii. Umożliwiamy wynajem kontenerów w ramach jednorazowej usługi „na telefon” lub „na e-mail”, w celu wywozu:

 •     odpadów pobudowlanych i poremontowych
 •     gruzu
 •     odpadów wielkogabarytowych (szafek, tapczanów, starych mebli)
 •     ziemi, liści, gałęzi
 •     starych płytek, tynków, ceramiki, dachówek
 •     papy, nidy gips oraz siporeksu
 •     styropianu

Przyjmujemy zlecenia z Poznania i okolicy.